2014 m. spalio 21 d.
 

Spalio 10 d. Seime įvyko konferencija „Socialinis dialogas ir derybinė galia“, apibendrinusi projekto „Socialinio dialogo plėtra Lietuvos savivaldybėse“ veiklas. Konferencijos dėmesys buvo sukoncentruotas į derybinės galios, kooperacijos ir socialinio dialogo iššūkius Lietuvoje ir Europoje.

 
 
 
 
2014 m. spalio 08 d.
 

Spalio 3 d. Ukmergės rajono savivaldybės trišalė taryba, susirinkusi į eilinį posėdį, diskutavo apie tai, kaip apsaugoti Ukmergės centrą nuo didžiųjų prekybos tinklų „okupacijos“. Rajono tarybos narės Elenos Mirinavičienės teigimu, didieji prekybos centrai, kurių pastaruoju metu pridygo kaip grybų, ne tik rajonui beveik visiškai neatneša jokios naudos, nelinkusi remti jokių kultūrinių renginių, bet ir išstumia iš rajono smulkiuosius verslininkus.

 
 
 
 
2014 m. spalio 06 d.
 

Portalas www.temainfo.lt, inicijuotas Kupiškio trišalės tarybos, surengė visuomenės atstovų susitikimą pakalbėti apie tai, kaip vertinama kitų žmonių pasaulėžiūra, ar apskritai bėra svarbus kito pasaulis, kaip tampama vienos ar kitos profesijos atstovu, kodėl siekiame tam tikrų pareigų. Visuomenei reikia pažinti save. Gal taip lengviau būtų formuoti komandą, pajėgią kurti rajono viziją ir strategiją.

 
 
 
 
2014 m. liepos 27 d.
 

Liepos 22 d. įvyko Ukmergės rajono savivaldybės trišalės tarybos posėdis, kuriam pirmininkavo kadenciją baigianti Ukmergės profesinės sąjungos „Solidarumas“ vadovė Jolanta Keburienė.

 
 
 
Visos temos
Kraunama...
Svarbu